عکس ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی (محله رضاشهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید کلانتری، بین رودکی و کسایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی در محله رضاشهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و کنارگذر بزرگراه کلانتری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کیالند، پارک خطی نوفل، کافه شمشک، قنادی آذری ها و نمایندگی بیمه ایران اله دادی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی، شهر مشهد، محله رضاشهر کنارگذر بزرگراه کلانتری است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید کلانتری، بین رودکی و کسایی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید کاوه قرار گرفته است. همچنین آژانس رایان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید کلانتری، بین رودکی و کسایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان جمهوری اسلامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اداره آگاهی
  بلوار پیروزی، بعد از بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 16
  بلوار خاقانی، بزرگراه کلانتری، کلانتری11، نوفل لوشاتو، بین نوفل14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان
  بلوار شهید فکوری، نرسیده به میدان شهید جوان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی ندارد.
  neshan logo