info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان محله بهارستان، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان مشهد و بلوار شهید فکوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه اتوبوسرانی شهید جوان، نانوایی دانشکده، مهمانسرای دانشکده شهید محمد منتظری، ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید منتظری و ساختمان آموزشی دانشکده شهید منتظری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان مشهد

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله بهارستان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید فکوری، نرسیده به میدان شهید جوان می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید کاوه قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس آتی سیر قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهید جوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
  پل جمهوری اسلامی، بزرگراه شهید کلانتری
 • ایستگاه اتوبوس موزه هنرهای معاصر
  بلوار شهید ناصری
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، ابتدای بلوار رضوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان ندارد.
  neshan logo