info
عکس ایستگاه اتوبوس موزه هنرهای معاصر
category

ایستگاه اتوبوس موزه هنرهای معاصر محله آبادگران، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس موزه هنرهای معاصر

ایستگاه اتوبوس موزه هنرهای معاصر (ایستگاه اتوبوس) در محله آبادگران مشهد و بلوار شهید ناصری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله آبادگران مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کترینگ جوجه چی، مسجد آل طاها، سوپر خیام، تالار هنر مشهد و پایگاه شهید تقوی فر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس موزه هنرهای معاصر مشهد

ایستگاه اتوبوس موزه هنرهای معاصر مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله آبادگران پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید ناصری قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس موزه هنرهای معاصر مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی تلفنی، آژانس ارغوان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس موزه هنرهای معاصر مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده موزه هنرهای معاصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید جوان
  بلوار شهید فکوری، نرسیده به میدان شهید جوان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس موزه هنرهای معاصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس موزه هنرهای معاصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس موزه هنرهای معاصر ندارد.
  neshan logo