info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای ارغوان
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای ارغوان محله بهارستان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای ارغوان

ایستگاه اتوبوس ابتدای ارغوان (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان مشهد و خیابان فکوری 85 - شهید کاوه 8 واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان کودکان اکبر و همچنین هییت نحن حیدریون، نانوایی سنگک عجمی، فست‌فود جلیز ویلیز، لبنیات قرآنی (شعبه رضا شهر) و اتو سرویس احسان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای ارغوان مشهد

در شهر مشهد، محله بهارستان ، ایستگاه اتوبوس ابتدای ارغوان مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید کاوه، شهید کاوه 8، بین بهارستان و فکوری 77 می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای ارغوان مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شهید کاوه نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید آژانس آتی سیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای ارغوان مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای ارغوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع جهد سازان
  بلوار شهید ناصری
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92
  بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس ارغوان 16
  بلوار شهید ناصری، ناصری 1، ارغوان 16، بین آلاله 10 و ارغوان 14
 • ایستگاه اتوبوس موزه هنرهای معاصر
  بلوار شهید ناصری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای ارغوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای ارغوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای ارغوان ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید کاوه، شهید کاوه 8، بین بهارستان و فکوری 77
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo