info
عکس ایستگاه اتوبوس شهیدکاوه 8
category

ایستگاه اتوبوس شهیدکاوه 8 محله بهارستان، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهیدکاوه 8

ایستگاه اتوبوس شهیدکاوه 8 (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان مشهد و بلوار شهید کاوه واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان کودکان اکبر و همچنین کلینیک مستقل زکریا، فیزیوتراپی زکریا، بانک چشم دانشگاه علوم پزشکی مشهد، فست‌فود جلیز ویلیز و ابزار رنگ راد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهیدکاوه 8 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهیدکاوه 8 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله بهارستان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید کاوه، بین شهید کاوه 6 و 8 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهیدکاوه 8 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شهید کاوه نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی، آژانس ارغوان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهیدکاوه 8 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهیدکاوه 8 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی
  بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس ارغوان 16
  بلوار شهید ناصری، ناصری 1، ارغوان 16، بین آلاله 10 و ارغوان 14
 • ایستگاه اتوبوس موزه هنرهای معاصر
  بلوار شهید ناصری
 • ایستگاه اتوبوس ارغوان 15
  بلوار شهید ناصری، ناصری 1، ارغوان 15 - بهارستان 14، بین ارغوان 16 و 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 26 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهیدکاوه 8 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 26 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهیدکاوه 8 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهیدکاوه 8 ندارد.
  neshan logo