info
عکس ایستگاه اتوبوس ارغوان 4
category

ایستگاه اتوبوس ارغوان 4 محله بهارستان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارغوان 4

ایستگاه اتوبوس ارغوان 4 (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان مشهد و خیابان فکوری 85 - شهید کاوه 8 واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی سنگک عجمی، گیم نت دایی، موسسه طراحی و چاپ بهار، اتو سرویس احسان و بیمه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارغوان 4 مشهد

ایستگاه اتوبوس ارغوان 4 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله بهارستان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید فکوری، فکوری 85، بین فکوری 81 و 83 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ارغوان 4 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید کاوه قرار دارد. همچنین آژانس آتی سیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارغوان 4 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ارغوان 4 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک هاشمی نژاد
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بولوار نماز
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92
  بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار نماز
  بلوار شهید ناصری، بین شهید ناصری 2 و بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی
  بلوار شهید فکوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارغوان 4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارغوان 4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارغوان 4 ندارد.
  neshan logo