info
عکس ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 6
category

ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 6 محله نوفل لوشاتو، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 6

ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 6 (ایستگاه اتوبوس) در محله نوفل لوشاتو مشهد و خیابان نوفل لوشاتو واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله نوفل لوشاتو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر تک، شرکت سبزفام شرق، ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 6 و شرکت سبزفام مشهد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 6 مشهد

ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 6 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله نوفل لوشاتو قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید کلانتری، کلانتری 3، نوفل لوشاتو، بین نوفل 4 و 6 بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 6 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید کاوه در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. آژانس نوفل هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 6 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نوفل لوشاتو 6 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه بعثت
  بلوار شهید منتظری، بلوار بعثت، بین بعثت 14 و بلوار ناصرخسرو
 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 16
  بزرگراه شهید کلانتری، نوفل لوشاتو، بین نوفل 14 و نوفل 16
 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 14
  بزرگراه شهید کلانتری، نوفل لوشاتو، بین نوفل 12 و 14
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 6 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید کلانتری، کلانتری 3، نوفل لوشاتو، بین نوفل 4 و 6
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo