info
عکس ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 14
category

ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 14 محله نوفل لوشاتو، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 14

ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 14 (ایستگاه اتوبوس) در محله نوفل لوشاتو مشهد و خیابان نوفل لوشاتو واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله نوفل لوشاتو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه کاخ ملک آباد و همچنین اتوسرویس و کارواش قائم، فروشگاه آنلاین به آران، مسجدحضرت قائم (عج)، وارن بو غذای رژیمی و آرایشگاه شمشاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 14 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 14 مشهد، شهر مشهد، محله نوفل لوشاتو است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید کلانتری، نوفل لوشاتو، بین نوفل 12 و 14 بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 14 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس آتی سیر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 14 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نوفل لوشاتو 14 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 26
  بزرگراه شهید کلانتری، رضوی 19، نوفل 26 - کلانتری 17
 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
  پل جمهوری اسلامی، بزرگراه شهید کلانتری
 • ایستگاه اتوبوس سیما
  بزرگراه شهید کلانتری
 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 6
  بزرگراه شهید کلانتری، کلانتری 3، نوفل لوشاتو، بین نوفل 4 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 14 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 14 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 14 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید کلانتری، نوفل لوشاتو، بین نوفل 12 و 14
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo