info
عکس ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22
category

ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22 محله نوفل لوشاتو، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22

ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22 (ایستگاه اتوبوس) در محله نوفل لوشاتو مشهد و خیابان نوفل لوشاتو واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله نوفل لوشاتو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه کاخ ملک آباد و همچنین کافه رستوران رزماری، دبیرستان دوره دوم دخترانه فرزانگان 3، طراحی سایت مشهد (مشهد وب) ، باشگاه ورزشی کودکان جام برتر و ایستگاه اتوبوس شهید کلانتری 13 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22 مشهد

ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله نوفل لوشاتو قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید کلانتری، نوفل لوشاتو، بین نوفل 20 و نوفل22 واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس نوفل واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نوفل لوشاتو 22 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، ابتدای بلوار رضوی
 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 10
  بلوار شهید محمد منتظری، منتظری 2، نوفل لوشاتو، بین نوفل 8 و نوفل 10
 • ایستگاه اتوبوس رضوی 3
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، بین رضوی 1 و کلانتری 14
 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 14
  بزرگراه شهید کلانتری، نوفل لوشاتو، بین نوفل12 و 14
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید کلانتری، نوفل لوشاتو، بین نوفل 20 و نوفل22
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo