info
عکس آژانس نوفل
category

آژانس نوفل محله نوفل لوشاتو، مشهد

تاکسی تلفنی

درباره‌ی آژانس نوفل

آژانس نوفل (تاکسی تلفنی) در محله نوفل لوشاتو مشهد و خیابان نوفل14/4 واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجدحضرت قائم (عج)، فروشگاه آنلاین به آران، اتوسرویس و کارواش قائم، وارن بو غذای رژیمی و پیرایش کرنا قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس نوفل واقع شده‌اند:

 • آژانس آتی سیر
  بلوار پیروزی، پیروزی 1، کسایی، رودکی8 - کسائی5
 • آژانس شبانه روزی ستاره شهر
  (5.0)
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، خاقانی 6
 • آژانس گلچین
  (5.0)
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، خاقانی10
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدمحمدحسین احمدی مقدم (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 26 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس نوفل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 26 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس نوفل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس نوفل ندارد.
  neshan logo