info
عکس آژانس شبانه روزی ستاره شهر
category

آژانس شبانه روزی ستاره شهر محله رضاشهر، مشهد

تاکسی تلفنی

درباره‌ی آژانس شبانه روزی ستاره شهر

آژانس شبانه روزی ستاره شهر (تاکسی تلفنی) در محله رضاشهر مشهد و بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، خاقانی 6 واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این آژانس یکی از سه تاکسی تلفنی در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا پوپو، تولیدی پوشاک بزرگمهر، کتابفروشی حمید، کبابی سه کاج و لبنیات دهکده قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد آژانس شبانه روزی ستاره شهر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  امین
  سه شنبه 30 آذر ماه 1400

  نمیدونم با وجود تاکسی اینترنتی کسی بازهم از اینا ماشین میگیره یا نه... ولی خب دوستان هستن اینجا.... 😅👍🏼👍🏼


سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس شبانه روزی ستاره شهر واقع شده‌اند:

 • آژانس آتی سیر
  بلوار پیروزی، پیروزی 1، کسایی، رودکی8 - کسائی5
 • آژانس نوفل
  بزرگراه کلانتری، کلانتری 9، نوفل12/3 - نوفل14/6
 • آژانس گلچین
  (5.0)
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، خاقانی10
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امین (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس شبانه روزی ستاره شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس شبانه روزی ستاره شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس شبانه روزی ستاره شهر ندارد.
  neshan logo