info
عکس ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22
category

ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22 (محله نوفل لوشاتو، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22

ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22 (ایستگاه اتوبوس) در محله نوفل لوشاتو مشهد و خیابان نوفل لوشاتو واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله نوفل لوشاتو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه کاخ ملک آباد و همچنین دبیرستان دوره اول دخترانه فرزانگان 3، ترنم دشت، سالن زیبایی دلین، باشگاه ورزشی کودکان جام برتر و طراحی سایت مشهد (مشهد وب) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22 مشهد

در شهر مشهد، محله نوفل لوشاتو ، ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22 مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید کلانتری، نوفل لوشاتو قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس نوفل قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نوفل لوشاتو 22 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رضوی 29
  بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین رضوی27 و 29
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، ابتدای بلوار رضوی
 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 10
  بلوار شهید محمد منتظری، منتظری 2، نوفل لوشاتو، بین نوفل 8 و 10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22 ندارد.
  neshan logo