info
عکس ایستگاه اتوبوس فخر 13
category

ایستگاه اتوبوس فخر 13 محله بهاران، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فخر 13

ایستگاه اتوبوس فخر 13 (ایستگاه اتوبوس) در محله بهاران مشهد و خیابان فخر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله بهاران مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قهوه جهان، مرکز آموزش علمی کاربردی پارت لاستیک، تعویض پلاک، ایستگاه اتوبوس فخر 10 و دفتر اسناد رسمی شماره ۲۶۶ علیزاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فخر 13 مشهد

ایستگاه اتوبوس فخر 13 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله بهاران قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه چراغچی، فخر، بین فخر 12 و بلوار ساجدی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس فخر 13 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس دانش قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس فخر 13

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  اللهم عجل لولیک الفرج
  چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403

  فاقد ایستگاه مناسب و ایمن


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فخر 13 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک نوید 6
  بزرگراه چراغچی، توس 31 - نوید، نوید 9
 • ایستگاه اتوبوس شهرک نوید 9
  بزرگراه چراغچی، توس 31 - نوید، نوید 9
 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک نوید 2
  بلوار توس، توس 33، شکری 1
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 51
  بلوار جانباز، شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 49 و 51
 • ایستگاه اتوبوس انتهای یزداندوست
  بزرگراه چراغچی، شهید صانع، بین صانع 13 و فدک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فخر 13 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فخر 13 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فخر 13 ندارد.
  neshan logo