info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان شهدا
category

ایستگاه اتوبوس خیابان شهدا محله محمود آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان شهدا

ایستگاه اتوبوس خیابان شهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله محمود آباد یزد و بلوار مشیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله محمود آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید تندیس و همچنین رستوران مشیرالممالک، هتل باغ مشیر الممالک یزد، امیر شکلات، موبایل پرنیان و سادویچ ماندویچ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان شهدا یزد

ایستگاه اتوبوس خیابان شهدا یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله محمود آباد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مشیر، بین شهید مفتح و شهید محمود آبادی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خیابان شهدا یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی بیسیم 1833 و 1824 میهن قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان شهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیان
  بلوار مطهری، بین سیدالشهدا 1 و 2
 • ایستگاه اتوبوس رستوران ملیکا
  بلوار یزد باف، بین سیزدهم و نسیم
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه یزدباف
  تونل شهید پاکنژاد، بین بلوار جمهوری اسلامی و بلوار رضا پاکنژاد
 • ایستگاه اتوبوس بیستون
  بلوار استقلال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان شهدا ندارد.
  neshan logo