info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان دانش آموز
category

ایستگاه اتوبوس میدان دانش آموز محله جوان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان دانش آموز

ایستگاه اتوبوس میدان دانش آموز (ایستگاه اتوبوس) در محله جوان یزد و بلوار فلسطین، نگارستان 6، نگارستان 3 واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله جوان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس و همچنین باشگاه بدنسازی قویدل ، دفتر اسنپ یزد، رهپویان فناوری پرنگ، برنج فروشی کلبه سبز شمال و olviland 1 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان دانش آموز یزد

ایستگاه اتوبوس میدان دانش آموز یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله جوان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار فلسطین، نگارستان 6، نگارستان 3 می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان دانش آموز یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان دانش آموز یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان دانش آموز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حجامت
  بلوار آیت الله خامنه ای، بین خامنه ای 19 و 23
 • ایستگاه اتوبوس میدان طوبی
  خاتمی
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری
  بلوار پروفسور حسابی
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان درخشنده
  بلوار خاتمی
 • ایستگاه اتوبوس میدان قاسم
  بلوار خاتمی، بین میدان حضرت قاسم و میدان فردوس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان دانش آموز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان دانش آموز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان دانش آموز ندارد.
  neshan logo