info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان
category

ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان محله شهیدان اشرف، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان

ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهیدان اشرف یزد و بلواردانشگاه، خیابان پژوهش واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله شهیدان اشرف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خورشید و همچنین رستوران ایتالیایی دراگون، شیرینی حاج خلیفه علی رهبر، آژانس هواپیمایی و گردشگری بام پرواز یزد، فروشگاه آنلاین کاشی و سرامیک سرام پخش و آبمیوه فروشی مان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزد است که در محله شهیدان اشرف قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلواردانشگاه، خیابان پژوهش قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک پهلوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رضوان جنوبی
  خیابان استاد احمد آرام، پرفسور حسابی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین ملاصدرا 27 و اطلسی 31
 • ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
  بلوار فلسطین، بلوار پروفسور حسابی
 • ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش ملاصدرا
  خیابان پژوهش، بلوار شهیدان اشرف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان ندارد.
  neshan logo