info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع سما
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع سما محله ولایت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع سما

ایستگاه اتوبوس مجتمع سما (ایستگاه اتوبوس) در محله ولایت یزد و بلوار آیت الله خامنه ای واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله ولایت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس و همچنین بازارچه سما، باشگاه بدنسازی قویدل ، آژانس دارالعباده، مک برگر و کارواش سماء قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع سما یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس مجتمع سما یزد، شهر یزد، محله ولایت است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آیت الله خامنه ای، بین خامنه ای 43 و 45 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع سما یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع سما یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع سما واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان قاسم
  بلوار خاتمی، بین میدان حضرت قاسم و میدان فردوس
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی
  بلوارشهدای گمنام
 • ایستگاه اتوبوس مسلم ابن عقیل
  فضیلت، سعادت، بین بشارت و میدان علامه امینی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه شاهد
  بلوار آیت الله خامنه ای، بین خامنه ای 28 و 30
 • ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی
  بلوار فردوسی، بین فردوسی 12 و میدان حضرت قاسم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع سما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع سما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع سما ندارد.
  neshan logo