info
عکس کافه و قهوه فروشی کندو
category

کافه و قهوه فروشی کندو محله تهرانپارس شرقی، تهران

کافی‌شاپ

درباره‌ی کافه و قهوه فروشی کندو

کافه و قهوه فروشی کندو (کافی‌شاپ) در محله تهرانپارس شرقی تهران و خیابان دویست شرقی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از بیست و پنج کافی‌شاپ در محله تهرانپارس شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پروین و توی شهرام و همچنین تالار امیران، میدان شاهد (پروین)، پدیده شرق، طباخی بره کوهی و فروشگاه ایران جین قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه و قهوه فروشی کندو تهران

کافی شاپ کافه و قهوه فروشی کندو تهران را می‌توانید در شهر تهران محله تهرانپارس شرقی پیدا کنید. برای رسیدن به این کافی شاپ باید به آدرس دقیق تهران، بلوار شاهد، جوانمرد، دویست شرقی، پلاک 12 بروید.

کافی شاپ کافه و قهوه فروشی کندو تهران یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله تهرانپارس شرقی است. از جمله فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگر در اطراف این کافی شاپ می‌توانیم به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی اشاره کنیم.

چطور به کافی شاپ کافه و قهوه فروشی کندو تهران برویم؟

یکی از امتیازات کافی شاپ کافه و قهوه فروشی کندو تهران، نزدیک بودن آن به ایستگاه اتوبوس مدرسه شاهد است. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به کافی شاپ کافه و قهوه فروشی کندو تهران به شما کمک می‌کند. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

در ادامه، تصاویری از کافی شاپ کافه و قهوه فروشی کندو تهران به همراه ایستگاه‌های نزدیک آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه و قهوه فروشی کندو واقع شده‌اند:

 • کافه ژوان
  زین الدین، شفیعی مکرم، واثقی
 • کافه رستوران دورهمی
  فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، میرزازاده (اخوت)، بین ضرغامی و صنوبر
 • کافه عربی پاییزان
  بلوار خوشوقت، بین فراهانی و آقابزرگی
 • کافه روم
  بزرگراه شهید زین الدین، شفیعی مکرم، بین زفرقندی و هادی
 • کایلو
  بلوار خوشوقت، عمارستانی (دویست و دوازده شرقی)، سجده ای، بین صیادیان و احسانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بابک (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 01 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه و قهوه فروشی کندو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 01 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه و قهوه فروشی کندو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه و قهوه فروشی کندو ندارد.
  neshan logo