info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه موزاییک
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه موزاییک محله محله یعقوبی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه موزاییک

ایستگاه اتوبوس چهارراه موزاییک (ایستگاه اتوبوس) در محله محله یعقوبی یزد و خیابان امام خمینی ۶۲ واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله محله یعقوبی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سیدالشهدا و خوشمزه بازار یزد و همچنین رستوران نقش جهان، تزئینات اتومبیل استار، گلفروشی ویولت ، فرهنگسرای خانواده و خانه مسافر زمان زاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه موزاییک یزد

ایستگاه اتوبوس چهارراه موزاییک یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله محله یعقوبی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، امام خمینی 62 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه موزاییک یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس سامان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه موزاییک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ترمینال امام خمینی
  امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس روح الله خاتمی
  بلوار دهه فجر، دهه فجر 53
 • ایستگاه اتوبوس میدان سلطان پناه
  بلوار صابر یزدی، بین صابر یزدی 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس دبستان مصباح
  بلوار دهه فجر، بین محمد علی حصیب و میدان شهیدان یعقوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه موزاییک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه موزاییک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه موزاییک ندارد.
  neshan logo