info
عکس ایستگاه اتوبوس سامان شمالی
category

ایستگاه اتوبوس سامان شمالی محله هفت حوض، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سامان شمالی

ایستگاه اتوبوس سامان شمالی (ایستگاه اتوبوس) در محله هفت حوض تهران و خیابان بختیاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله هفت حوض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوسکوماتو و پاساژ گلبرگ و همچنین رستوران نادر، کلینیک سخت افزار آراز، پیتزا سفیر، کافه بامبو و قطعات الکترونیک یاسایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سامان شمالی تهران

ایستگاه اتوبوس سامان شمالی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله هفت حوض پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در سلیمانی، شهید بختیاری، بین جانبازان غربی و مهران پور قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سامان شمالی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جانبازان قرار دارد. همچنین امین تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سامان شمالی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سامان شمالی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک فدک
  مدنی
 • ایستگاه اتوبوس فرجام
  هنگام، باقری، نیروی دریایی، بین کاشانی و ارجمندی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصرعج
  شهید سلیمانی، طرقی، فرجام غربی، بین آزادگان و رفیعی
 • ایستگاه اتوبوس گلبرگ
  بزرگراه شهید سلیمانی، مدائن، بین سیاح و جانبازان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سامان شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سامان شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سامان شمالی ندارد.
  location استان تهران، تهران، سلیمانی، شهید بختیاری، بین جانبازان غربی و مهران پور
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo