info
عکس شیرینی حاج خلیفه کاظم بخت نماوپسران
category

شیرینی حاج خلیفه کاظم بخت نماوپسران محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

شیرینی‌سرا
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شیرینی حاج خلیفه کاظم بخت نماوپسران

شیرینی حاج خلیفه کاظم بخت نماوپسران (شیرینی‌سرا) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تصفیه آب دنا و همچنین هتل آپارتمان بهار یزد، پوشاک نوین جامه، گلزارشهدای رحمت آباد، پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی و سوئیت رز قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط shima (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرینی حاج خلیفه کاظم بخت نماوپسران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شیرینی حاج خلیفه کاظم بخت نماوپسران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرینی حاج خلیفه کاظم بخت نماوپسران ندارد.
neshan logo