عکس پایانه صادقیه مترو
category

پایانه صادقیه مترو (محله فردوس، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه فهمیده، رحمانی، بوستان، بین نیستان و بوستان یکم

موقعیت پایانه صادقیه مترو در محله فردوس تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه صادقیه مترو (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله فردوس تهران و بزرگراه فهمیده، رحمانی، بوستان، بین نیستان و بوستان یکم واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین ایستگاه تاکسی جنوب مترو صادقیه، بوستان تولد، ایستگاه مترو تهران (صادقيه)، سوپر مارکت باران و نامی نولند قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو تهران (صادقيه)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر پایانه صادقیه مترو


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه فهمیده، رحمانی، بوستان، بین نیستان و بوستان یکم


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط @li (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه صادقیه مترو تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

پایانه مترو صادقیه ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه صادقیه مترو تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه صادقیه مترو تهران ندارد.