info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز
category

ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز محله کوی فیضیه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز

ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی فیضیه یزد و خیابان گلستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله کوی فیضیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع خاوران و همچنین بوستان پرستاریزد، Ribar Cafe کافه ریبار، پیتزا روشن، پاچینی 5 - 1 و مرکزنیکوکاری خیرین کارآفرین معین استان یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز یزد

ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله کوی فیضیه پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار امیر کبیر، گلستان بروید. ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک دانش آموز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نانوایی
  بلوار دانشجو، بین نجف آباد و زیرگذر زکریا
 • ایستگاه اتوبوس میدان طوبی
  خاتمی
 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  بلوار فلسطین، بین بلوار پروفسور حسابی و خاتمی 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز ندارد.
  neshan logo