info
عکس سرای محله علی آباد شمالی
category

سرای محله علی آباد شمالی محله تختی، تهران

مرکز فرهنگی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سرای محله علی آباد شمالی

سرای محله علی آباد شمالی (مرکز فرهنگی) در محله تختی تهران و خیابان خمینی واقع شده است. این مرکز یکی از دو مرکز فرهنگی در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوازم خانگی روستایی، کافه کتاب پاتوق جوانی، قنادی نگین، فروشگاه طیبی و پیرایش کاظم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو شهید بخارایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز فرهنگی که در محدوده سرای محله علی آباد شمالی واقع شده‌اند:

 • مرکز فرهنگی نازی آباد
  (4.0)
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین جلیلی و کوی پلیس
 • مجتمع فرهنگی هنری فجر
  (5.0)
  بلوار دستواره، شهید پیراینده، بخارایی، جمشید سید، بین میدان چهارم بخارایی و اسماعیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرای محله علی آباد شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرای محله علی آباد شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرای محله علی آباد شمالی ندارد.
  neshan logo