info
عکس لوازم خانگی روستایی
category

لوازم خانگی روستایی محله تختی، تهران

فروشگاه لوازم خانگی
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم خانگی روستایی

لوازم خانگی روستایی (فروشگاه لوازم خانگی) در محله تختی تهران و خیابان محرم رهبری واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه لوازم خانگی در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استادیوم سهند، کارتن سازی صالحی، فست فود چیلی کوک، گیم نت و مسجد علی اصغر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لوازم خانگی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید بخارایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه لوازم خانگی روستایی تهران

برای رفتن به فروشگاه لوازم خانگی روستایی تهران باید به شهر تهران، محله تختی و بروید. فروشگاه لوازم خانگی روستایی تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله تختی به شمار می‌رود. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه ۱۹۶۹، ایران کالا و ایران کالا قرار دارند.

چطور به فروشگاه لوازم خانگی روستایی تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم خانگی روستایی تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد خانی آباد قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو شهید بخارایی که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه لوازم خانگی روستایی تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه لوازم خانگی روستایی تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه لوازم خانگی روستایی تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده لوازم خانگی روستایی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه ۱۹۶۹
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، کمالی
 • ایران کالا
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین منصوری و کمالی
 • ایران کالا
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین منصوری و کمالی
 • فروشگاه صنعت گستر
  بلوار دستواره، شهید پیراینده، بین بخارایی و صالحی
 • فروشگاه لوازم خانگی الماس شرق
  بلوار شهید رجایی، بین کوکبی و رضاییان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ehsan (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم خانگی روستایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم خانگی روستایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم خانگی روستایی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار دستواره، همدانی، بذرپاش، محرم رهبری
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری لوازم خانگی روستایی

  شنبه 10:00 تا 13:30 16:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 10:00 تا 13:30 16:00 تا 21:00
  دوشنبه 10:00 تا 13:30 16:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 10:00 تا 13:30 16:00 تا 21:00
  چهارشنبه 10:00 تا 13:30 16:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 10:00 تا 13:30 16:00 تا 21:00
  جمعه 16:00 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo