info
عکس مجتمع تجاری عقیل
category

مجتمع تجاری عقیل محله نازی آباد، تهران

بازار و مرکز خرید
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع تجاری عقیل

مجتمع تجاری عقیل (بازار و مرکز خرید) در محله نازی آباد تهران و خیابان بابایی واقع شده است. این مجتمع یکی از دوازده بازار و مرکز خرید در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین سفره خانه آب و آتش، مسجد سید الشهدا، کارد استیل (پیتزا، پاستا، استیک)، سرای سنتی گل یخ و جزیره گوشت قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری عقیل واقع شده‌اند:

 • پاساژ زمرد
  بلوار شهید رجایی، بابایی، بین اوجانی و جعفری
 • گالری آوا
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین خدابنده و خزاعی پور
 • مرکز خرید پارس
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، خدایاری
 • پاساژ حاتمی
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، بابایی، رنجبر، بین قشقایی و لاله زار
 • حسین کوچولو
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، عراقی، نیکنام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جلالی (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری عقیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری عقیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری عقیل ندارد.
  neshan logo