عکس رستوران پردیس
مشاهده در نقشه نشان
category

رستوران پردیس (محله درکه، تهران)

رستوران
استان تهران تهران استان تهران، تهران، درکه، احمدپور، بین غزل و گلکار

موقعیت رستوران پردیس در محله درکه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

رستوران پردیس (رستوران) در محله درکه تهران و خیابان احمدپور واقع شده است. این رستوران یکی از سی رستوران در محله درکه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه درکه و همچنین رستوران اسپیو، مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان منطقه یک تهران (خانه معلم درکه)، میدان درکه، کافه سالار و فست فود آفر قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران پردیس

برای رفتن به این رستوران در‌ شهرتهران باید به آدرس درکه، احمدپور، بین غزل و گلکار واقع در محله درکه بروید.

در محله درکه، رستوران پردیس را می‌توان یکی از رستوران‌های محبوب به شمار آورد. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری قرار دارند که از میان آن‌ها می‌توان به گیل، رستوران noonino، قهوه خونه برادران نامی، رستوران سنتی فرهنگ و رستوران صفدری شاندیز اشاره کرد. در محله درکه و در نزدیکی رستوران پردیس، کافی‌شاپ‌های قرار دارند که از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های این منطقه به شمار می‌روند.

چطور به رستوران پردیس برویم؟

با اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران پردیس را انتخاب کنید و اوقات خوشی در آنجا داشته باشید. شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق نقشه آنلاین نشان دریافت کنید. دسترسی به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر دیگر کاربران و مکان‌هایی که در اطراف این رستوران قرار دارند، مواردی هستند که در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده‌اند.

از امتیازهای خوب رستوران پردیس این است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به آنجا بروید و دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی که در اطراف رستوران پردیس می‌باشد، ایستگاه اتوبوس هفدهم است.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را در ادامه می‌بینید. به یاد داشته باشید در صورتی که به رستوران پردیس رفتید، حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، درکه، احمدپور، بین غزل و گلکار


سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران پردیس واقع شده‌اند:

 • گیل
 • رستوران noonino
  دانشجو، باغ
 • قهوه خونه برادران نامی
  درکه، میراسماعیلی
 • رستوران سنتی فرهنگ
  درکه، موسوی مطلق
 • رستوران صفدری شاندیز
  درکه، بین غنچه و کوهپایه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران پردیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران غذا غذاخوری

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران پردیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران پردیس ندارد.
  neshan logo