info
عکس ایستگاه اتوبوس شاهزاده فاضل
category

ایستگاه اتوبوس شاهزاده فاضل یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شاهزاده فاضل

ایستگاه اتوبوس شاهزاده فاضل (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند برج ساعت، موزه آب خانه کلاهدوز ها و بازار خان و همچنین هتل سنتی والی یزد، اقامتگاه بومگردی خانه خشتی، امامزاده شاهزاده فاضل، مسجد روضه محمدیه و مجموعه زیرزمینی دروازه مهریز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شاهزاده فاضل یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس شاهزاده فاضل یزد است که در محله محله گازرگاه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، بین قادری نسب و پاکنژاد قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شاهزاده فاضل یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سامان قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شاهزاده فاضل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تالار 10 فروردین
  شهید رجایی، بین رجایی ششم و بینا
 • ایستگاه اتوبوس مسجد 14 معصوم
  سید گلسرخ، بین لرد کیوان و شاه ابوالقاسم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شاهزاده فاضل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شاهزاده فاضل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شاهزاده فاضل ندارد.
  neshan logo