عکس کلانتری 18 تبریز
category

کلانتری 18 تبریز (محله شنب غازان، تبریز)

کلانتری
استان آذربایجان شرقی تبریز استان آذربایجان شرقی، تبریز

موقعیت کلانتری 18 تبریز در محله شنب غازان را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تبریز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

کلانتری 18 تبریز (کلانتری) در محله شنب غازان تبریز و خیابان امیرکبیر واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس غرب و همچنین اداره پست شهرک امام، مجتمع ورزشی کارگران تبریز، تعمیرگاه لوازم خانگی ایران سرویس، کلینیک شهرک و قنادی روکا قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان آذربایجان شرقی، تبریز


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Dolat (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلانتری 18 تبریز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

Police Station No.18 کلانتری 18 نیروی انتظامی کلانتری پلیس پاسگاه

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401

نظرات کاربران در مورد کلانتری 18 تبریز

  • avatar
    golpa (شهریار سطح ۷) جمعه 11 مهر ماه 1399

    درسته

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کلانتری 18 تبریز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلانتری 18 تبریز ندارد.