info
عکس داروخانه دکتر کرمیان
category

داروخانه دکتر کرمیان محله شمس آباد، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر کرمیان

داروخانه دکتر کرمیان (داروخانه) در محله شمس آباد تهران و خیابان گلستان سوم شرقی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و دو داروخانه در محله شمس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آریا و همچنین کلانتری 190 مجیدیه، عطر فروشی هیوا، مستر تولد، بستنی و لبنیات نمونه و آموزشگاه رانندگی ارس قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر کرمیان تهران

داروخانه دکتر کرمیان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شمس آباد پیدا کنید. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، منصوری، گلستان سوم شرقی قرار دارد.

طبق نظر کاربران، داروخانه دکتر کرمیان تهران از داروخانه‌های خوب محله شمس آباد است. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش اشاره کرد. داروخانه دکتر دیلانچیان، داروخانه روح الله الیاسی و داروخانه امدادگران داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر کرمیان تهران برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس اثنی عشری در نزدیکی داروخانه دکتر کرمیان تهران قرار دارد.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر کرمیان تهران را با شما به اشتراک گذاشته ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر کرمیان واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر دیلانچیان
  بزرگراه شهید سلیمانی، برادران اثنی عشری
 • داروخانه روح الله الیاسی
  شهید سلیمانی، طرقی، آزادگان
 • داروخانه امدادگران
  بزرگراه شهید سلیمانی، ترک
 • داروخانه منفرد
  بزرگراه شهید سلیمانی، اردکانی، محمودی، تقاطع کمالی
 • داروخانه عسگری منفرد
  بزرگراه شهید سلیمانی، اردکانی، محمودی، تقاطع کمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ یکشنبه 05 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر کرمیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر کرمیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر کرمیان ندارد.
  neshan logo