info
عکس ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر
category

ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر محله پاسداران، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر

ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران یزد و بلوار پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارچه فروشی جوادلایمه، مخابرات کوثر، دفتر پیشخوان پاسداران، استخر کوثر یزد و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر یزد

ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله پاسداران پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پاسداران واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی سفیر قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مخابرات کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قربانی
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 12 و ایثار
 • ایستگاه اتوبوس نظامی گنجوی
  بلوار شهید دشتی، دشتی 48
 • ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی
  بلوار شهید دشتی، بین شهید محمدرضا دشتی و دشتی 78
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه امیرالمومنین
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 55 و 57
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخابرات کوثر ندارد.
  neshan logo