info
عکس شرکت پترو پلیمر رنگین کمان
category

شرکت پترو پلیمر رنگین کمان محله عباس آباد - اندیشه، تهران

شرکت خصوصی
5.0
13 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت پترو پلیمر رنگین کمان

شرکت پترو پلیمر رنگین کمان (شرکت خصوصی) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان قائم مقام فراهانی واقع شده است. این شرکت یکی از 340 شرکت خصوصی در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جم و مرکز خرید ستاره و همچنین بیمارستان تهران کلینیک، کارگزاری تامین اجتماعی شعبه 22، کارگزاری مبین سرمایه، آموزشگاه رایان کالج و رستوران سنتی صوفی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این شرکت یکی از شرکت‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این شرکت به ایستگاه مترو میرزای شیرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت پترو پلیمر رنگین کمان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت پترو پلیمر رنگین کمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت پترو پلیمر رنگین کمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت پترو پلیمر رنگین کمان ندارد.
location استان تهران، تهران، مطهری، قائم مقام فراهانی، بین آزادگان و عرفان
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری شرکت پترو پلیمر رنگین کمان

شنبه 08:00 تا 17:30
یک‌شنبه 08:00 تا 17:30
دوشنبه 08:00 تا 17:30
سه‌شنبه 08:00 تا 17:30
چهارشنبه 08:00 تا 17:30
پنج‌شنبه 08:00 تا 13:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo