info
عکس نانوایی سنگک
category

نانوایی سنگک محله نیکنام، تهران

درباره‌ی نانوایی سنگک

نانوایی سنگک (نانوایی) در محله نیکنام تهران و خیابان شهید درودیان واقع شده است. این مکان یکی از هفت نانوایی در محله نیکنام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مردم و خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و همچنین مسجد جابری، کلینیک تخصصی دارالشفا امام حسن مجتبی، کبابی نیکنام، بستنی فروشی حاج امیر و کارواش کیایی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از نانوایی‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد نانوایی سنگک

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ولله اسماءالحسنی
  یکشنبه 19 اردیبهشت ماه 1400

  نوناش عالیه

  2
 • avatar
  علی
  جمعه 31 تیر ماه 1401

  ادم های خوبی هستن کنجد زورکی هم اصلا نمیزنن دولتی هست نونشون و تمیز من راضیم ازشون


سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی سنگک واقع شده‌اند:

 • نانوایی لواشی
  بزرگراه محلاتی، مخبر شمالی، احمدی، حیدری
 • نانوائی تافتون
  بزرگراه محلاتی، مخبر شمالی، بین سعیدی و ناسخیان
 • نان فانتزی شکوفه
  بزرگراه محلاتی، گیلکی شمالي، شهید دژکام، صبا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سام (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی سنگک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی سنگک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی سنگک ندارد.
  neshan logo