info
عکس ایستگاه زی‌ رو (شریعتی-دولت)
category

ایستگاه زی‌ رو (شریعتی-دولت) محله کاوه، تهران

درباره‌ی ایستگاه زی‌ رو (شریعتی-دولت)

ایستگاه زی‌ رو (شریعتی-دولت) (ایستگاه دوچرخه) در محله کاوه تهران و خیابان کلاهدوز (دولت)، شریعتی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جواهری و مرکز خرید آ. اس. پ و همچنین سینما فرهنگ، مسجد جامع قلهک، آموزشگاه فنی حرفه‌ای رباتیک آريانا، دارالترجمه رسمی آذرین و بازار میوه و تره بار زرگنده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قلهک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده ایستگاه زی‌ رو (شریعتی-دولت) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه زی‌ رو (بوستان فرهنگ)
  شریعتی، بصیری، بین پابرجا و ژیلا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط bagherzade (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 08 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه زی‌ رو (شریعتی-دولت) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه زی‌ رو (شریعتی-دولت) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه زی‌ رو (شریعتی-دولت) ندارد.
  neshan logo