info
عکس قهوه و شکلات ترنج
category

قهوه و شکلات ترنج اصفهان

کافی‌شاپ
5.0
1 رای

درباره‌ی قهوه و شکلات ترنج

قهوه و شکلات ترنج (کافی‌شاپ) در اصفهان و خیابان احمد آباد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان حضرت امیرالمومنین ع(بیمارستان رحیم زاده) و مرکز خرید فاطمیون و همچنین پیتزا ایساتیس، دندانپزشکی دکتر سارا روغنی، سوییت آپارتمان متین، چاپ بنر و دیجیتال نیستان و کارواش قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ قهوه و شکلات ترنج اصفهان

کافی شاپ قهوه و شکلات ترنج اصفهان در شهر اصفهان محله یزد آباد قرار دارد. اگر آدرس دقیق این کافی شاپ را بخواهید، استان اصفهان، اصفهان، احمد آباد، بین شهید اصغر سرائیان و رحیم زاده است.

کافی شاپ قهوه و شکلات ترنج اصفهان را می‌توان یکی از مکان‌های محبوب محله یزد آباد دانست. از جمله فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگر در اطراف این کافی شاپ می‌توانیم به فود کورت اصفهان سیتی سنتر، رستوران سنتی ترنج و بریانی نقش جهان اشاره کنیم.

چطور به کافی شاپ قهوه و شکلات ترنج اصفهان برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس آراسته در نزدیکی کافی شاپ قهوه و شکلات ترنج اصفهان قرار دارد. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به کافی شاپ قهوه و شکلات ترنج اصفهان به شما کمک می‌کند. شما از طریق نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم به دست می‌آورید. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ قهوه و شکلات ترنج اصفهان و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. یادتان باشد اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و دیگر کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده قهوه و شکلات ترنج واقع شده‌اند:

 • فروش و پخش قهوه و شکلات (Roast)
  خواجه نظام الملک، بین شفیعی و سجادیه
 • سیم کافه
  هاتف، نواب حیدر میرزا
 • کافه دیگو
  احمد آباد، بین یزدآباد و رخساره
 • کافه آس
  (5.0)
  هشت بهشت غربی، بین 8 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سعید (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 18 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه و شکلات ترنج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 18 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه و شکلات ترنج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه و شکلات ترنج ندارد.
  neshan logo