info
عکس ایستگاه اتوبوس قصر منشی
category

ایستگاه اتوبوس قصر منشی محله قلعه طبره، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قصر منشی

ایستگاه اتوبوس قصر منشی (ایستگاه اتوبوس) در محله قلعه طبره اصفهان و خیابان نشاط واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله قلعه طبره اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دروازه بازار حسن آباد و همچنین Sunrise Delivery سانرایز دلیوری، خانه مشروطیت اصفهان، Narcis B&B، هتل سپاهان اصفهان و نمایندگی پکیج سونیه دوال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قصر منشی اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس قصر منشی اصفهان است که در محله قلعه طبره قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس نشاط، بین شاهد و قصر منشی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس قصر منشی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قصر منشی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  شریف واقفی، عرب زاده
 • ایستگاه اتوبوس منوچهری
  چهارباغ خواجو، بین شریف و دکتر فتاح
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه شکر شکن
  احمد آباد، بین توحید و یزدخواستی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قصر منشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قصر منشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قصر منشی ندارد.
  neshan logo