info
عکس موسسه فهم آموز
category

موسسه فهم آموز محله دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی موسسه فهم آموز

موسسه فهم آموز (موسسه آموزشی) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان زرین کوب واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این موسسه یکی از چهل موسسه آموزشی در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان البرز، موزه خیمه شب بازی و مرکز خرید دانشگاه و همچنین کافه هنر، کافه کتاب ققنوس، هتل البرز، تکنوسان و خانه سینما ساختمان شماره 2 قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده موسسه فهم آموز واقع شده‌اند:

 • موسسه فن آوران دانش نوین ساینا
  آزادی، جمالزاده
 • آموزشگاه ماهر کارآفرین
  ولیعصر، طالقانی، نرسیده به بندرانزلی
 • آموزشگاه کارآفرینان آرین
  آزادی، جمالزاده، بیوکی
 • موسسه فرهنگی هنری رسام معاصر شهر
  آزادی، جمالزاده، بین دهقان و مهدیزاده
 • موسسه آموزشی نوین
  آزادی، جمالزاده، نرسیده به جمشید
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 20 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه فهم آموز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 20 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه فهم آموز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه فهم آموز ندارد.
  neshan logo