info
عکس آموزشگاه ماهر کارآفرین
category

آموزشگاه ماهر کارآفرین محله ولیعصر، تهران

درباره‌ی آموزشگاه ماهر کارآفرین

آموزشگاه ماهر کارآفرین (موسسه آموزشی) در محله ولیعصر تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این موسسه یکی از سی و دو موسسه آموزشی در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر، موزه هنرهای معاصر فلسطین و بازار کامپیوتر رضا و همچنین هتل پارسیان انقلاب، مرکز کامپیوتر ایران، مجتمع تجاری اداری نور تهران، کافه کلانا و رستوران هندی مهاراجه قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه ماهر کارآفرین واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه آفاج
  انقلاب اسلامی، بین حافظ و ابیورد
 • مدرسه قدس
  انقلاب اسلامی، بین اسکو و قدس
 • جهاد دانشگاهی تهران 4
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، دکتر باستانی پاریزی
 • دانشسرای صنعت نفت
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، بین هما و حجت دوست
 • اموزش برنامه نویسی در جهاد دانشگاهی
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، دکتر باستانی پاریزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه ماهر کارآفرین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه ماهر کارآفرین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه ماهر کارآفرین ندارد.
  neshan logo