info
عکس بنیاد حامیان دانشکده فنی
category

بنیاد حامیان دانشکده فنی محله دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی بنیاد حامیان دانشکده فنی

بنیاد حامیان دانشکده فنی (موسسه آموزشی) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این موسسه یکی از سی و نه موسسه آموزشی در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید مصطفی خمینی، موزه خیمه شب بازی و مرکز خرید دانشگاه و همچنین سینما عصر جدید، پایگاه انتقال خون استان تهران (مرکز جامع وصال)، کافه کتاب ققنوس، مرغ سوخاری تهران و هم کافه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو بوستان لاله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده بنیاد حامیان دانشکده فنی واقع شده‌اند:

 • استودیو دکتراستایل
  کارگر جنوبی، لبافی نژاد
 • موسسه آموزشی گسترش مدیریت تهران
  ولیعصر، صدف
 • مجتمع آموزشی پیشگامان تهران
  آزادی، بین جمالزاده و مهرناز
 • آموزشگاه پارسیران
  کارگر جنوبی، نرسیده به چهارم
 • دفتر پخش و توزیع انتشارات تیزهوشان دکتر شاکری
  آزادی، جمالزاده، دانشور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Damavand Geographic (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بنیاد حامیان دانشکده فنی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بنیاد حامیان دانشکده فنی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بنیاد حامیان دانشکده فنی ندارد.
  neshan logo