info
عکس داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر
category

داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر اصفهان

درباره‌ی داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر

داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر (داروخانه) در اصفهان و خیابان شریف واقفی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس و دوچرخه آباریس اصفهان و همچنین درمانگاه تخصصی کودکان پارسیان، فست فود حشمت خان، سرویس و تعویض روغن اسپادانا، مسجد شجره و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر اصفهان

برای رفتن به داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر اصفهان باید به شهر اصفهان، محله تل واسکان بروید. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان اصفهان، اصفهان، شریف واقفی، بین خجسته و محمد لوح موسوی بروید.

داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر اصفهان از داروخانه‌های خوب محله تل واسکان است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی اشاره کرد. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر ورشوساز، داروخانه دکتر دهقان و داروخانه دکتر رضایی هستند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی است.

چطور به داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر اصفهان برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر در نزدیکی داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر اصفهان قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر اصفهان را برای شما قرار داده‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر ورشوساز
  بزرگمهر، 22 بهمن، بین شهید عابدی و نورباران
 • داروخانه دکتر دهقان
  گلزار، بین رجایی و شکفته
 • داروخانه دکتر رضایی
  هشت بهشت غربی
 • داروخانه برزویه
  چهارباغ خواجو، بین سیما و مهران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سعید (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه شبانه روزی دکتر نکومهر ندارد.
  neshan logo