info
عکس ایستگاه اتوبوس حسینی
category

ایستگاه اتوبوس حسینی محله جوادیه - فرهنگ سرا، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حسینی

ایستگاه اتوبوس حسینی (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران و بلوار زهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری چند منظوره یاس شرق و همچنین داروخانه شبانه روزی عرفان شرق، درمانگاه به بخش، فروشگاه علی آدیداس، رستوران معید و تعمیرات مبل علایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حسینی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس حسینی تهران، شهر تهران، محله جوادیه - فرهنگ سرا است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم، بین حسینی و میراعلمی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حسینی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حسینی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حسینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  (3.0)
  بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم، بین شهید نوروزی و امیر
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  (3.0)
  بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم، بین مسجد صاحب الزمان و بابایی
 • ایستگاه اتوبوس شریعتی
  (3.0)
  بزرگراه شهید زین الدین، شفیعی مکرم، شریعتی، زهدی، بین فکری و علیخانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حسینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حسینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حسینی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم، بین حسینی و میراعلمی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo