info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 محله جوان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 (ایستگاه اتوبوس) در محله جوان یزد و بلوار جوان، میدان دانش آموز واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله جوان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس و همچنین باشگاه بدنسازی قویدل ، هایپر میوه هِوِن سا، شهرداری منطقه 3 یزد، برنج فروشی کلبه سبز شمال و همبر چه رنگی دوست داری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 یزد

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله جوان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جوان، میدان دانش آموز واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرداری منطقه 3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری
  بلوار پروفسور حسابی، نرسیده به میدان عالم
 • ایستگاه اتوبوس میدان طوبی
  خاتمی
 • ایستگاه اتوبوس طلوع 14
  بلوار آیت الله خامنه ای، ابوترابی، طلوع، بین بن بست طلوع 12 و 14
 • ایستگاه اتوبوس میدان اعلم
  بلواردانشگاه، بین ادب و میدان عالم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 ندارد.
  neshan logo