info
عکس سوپر مارکت فامیلی
category

سوپر مارکت فامیلی محله جردن - پارک ملت، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت فامیلی

سوپر مارکت فامیلی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان طاهری واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار صفویه و همچنین سازمان مدیریت صنعتی، فود کورت جام جم، جام جم، کافه جام جم و درب جام جم سازمان صدا و سیما قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت فامیلی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت الهیه - فرشته
  بزرگراه مدرس، بیدار، بین مریم و گرد
 • بوفه تربیت بدنی
  بزرگراه کردستان، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر
 • فروشگاه ارگانیک
  نلسون ماندلا (جردن)، ناهید شرقی
 • سوپر جردن
  نلسون ماندلا (جردن)، گل آذین
 • سوپر فدک دریانی
  بزرگراه مدرس، احمد رضا احمدی، دوما
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عباس فردوس (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت فامیلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت فامیلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت فامیلی ندارد.
  neshan logo