info
عکس بوفه تربیت بدنی
category

بوفه تربیت بدنی محله جردن - پارک ملت، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بوفه تربیت بدنی

بوفه تربیت بدنی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله جردن - پارک ملت تهران و بزرگراه کردستان، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه جفت شش و استخر جام جم قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده بوفه تربیت بدنی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  ولیعصر، مسجد بلال
 • سوپر امین جام جم
  ولیعصر، بین کامکار ها و خرسند
 • سوپر مارکت فامیلی
  ولیعصر، طاهری
 • سوپر مارکت نیایش
  ولیعصر، ناهید غربی
 • سوپر مارکت یاران دریان
  ولیعصر، طاهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی رضا (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوفه تربیت بدنی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوفه تربیت بدنی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوفه تربیت بدنی ندارد.
  neshan logo