info
عکس سوپر مارکت نیایش
category

سوپر مارکت نیایش محله جردن - پارک ملت، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت نیایش

سوپر مارکت نیایش (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان ناهید غربی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قلب و عروق شهید رجایی، دریاچه پارک ملت و بازار صفویه و همچنین رستوران یاس، فست فود شیلا (شعبه پارک ملت)، کافه آرمه، پلیس - 10 و نمازخانه پارک ملت قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت نیایش واقع شده‌اند:

 • هایپر خوشقدم
  نلسون ماندلا (جردن)، صبا غربی
 • بوفه تربیت بدنی
  بزرگراه کردستان، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر
 • سوپر فدک دریانی
  بزرگراه مدرس، احمد رضا احمدی، دوما
 • فروشگاه ارگانیک
  نلسون ماندلا (جردن)، ناهید شرقی
 • سوپر امانیه دریانی
  ولیعصر، ابراهیم مُهری، مشیری، بین گلسرخ و علوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت نیایش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت نیایش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت نیایش ندارد.
  neshan logo