info
عکس شرکت نت افراز ایرانیان
category

شرکت نت افراز ایرانیان اصفهان

شرکت خصوصی
4.0
11 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت نت افراز ایرانیان

شرکت نت افراز ایرانیان (شرکت خصوصی) در اصفهان و خیابان علامه مجلسی، کیمیاگری واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خصوصی زهرای مرضیه، خانه قزوینی ها و مرکز خرید صاحب ابن عباد و همچنین رستوران نایب، پمپ بنزین ابن سینا، مقبره بابا قاسم، خرازی و لوازم خیاطی سرنخ و کیف و چمدان کسا قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت نت افراز ایرانیان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت نت افراز ایرانیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت نت افراز ایرانیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت نت افراز ایرانیان ندارد.
neshan logo