info
عکس کلینیک پوست، مو و لیزر آدونیس (شعبه شرق)
category

کلینیک پوست، مو و لیزر آدونیس (شعبه شرق) محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی کلینیک پوست، مو و لیزر آدونیس (شعبه شرق)

کلینیک پوست، مو و لیزر آدونیس (شعبه شرق) (کلینیک زیبایی) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان فرجام شرقی واقع شده است. این مرکز یکی از سی و پنج کلینیک زیبایی در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جامع بانوان آرش و مرکز خرید پارسیان و همچنین مجموعه ورزشی نارسیس، طباخی کاج، فست فود آرتین، آشپزخانه ایرانی مزعفر و آتلیه فرزند پاک قرار گرفته است.
سایر کلینک‌های زیبایی که در محدوده کلینیک پوست، مو و لیزر آدونیس (شعبه شرق) واقع شده‌اند:

 • مرکز پوست nf
  بلوار خوشوقت، پروین، بعد از میدان قمر بنی هاشم(فلکه اول تهرانپارس)
 • مرکز زیبایی پوست و مو و لیزر ارکیده
  بلوار خوشوقت، علیدوستی 190 غربی
 • مرکز تخصصی لیزر Novin Skin
  بلوار خوشوقت، پروین، بعد از میدان قمر بنی هاشم(فلکه اول تهرانپارس)
 • کلینیک هیلدا
  بزرگراه شهید سلیمانی، رشید 115، بین امیری طائمه و ستانی
 • مطب زیبایی دکتر اسما ارجمندی
  بزرگراه باقری، زفرقندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک پوست، مو و لیزر آدونیس (شعبه شرق) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک پوست، مو و لیزر آدونیس (شعبه شرق) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک پوست، مو و لیزر آدونیس (شعبه شرق) ندارد.
  neshan logo