info
عکس سازمان تامین اجتماعی معاونت درآمد
category

سازمان تامین اجتماعی معاونت درآمد محله توحید، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سازمان تامین اجتماعی معاونت درآمد

سازمان تامین اجتماعی معاونت درآمد (اداره و سازمان دولتی) در محله توحید تهران و خیابان نصرت غربی واقع شده است. این اداره یکی از بیست اداره و سازمان دولتی در محله توحید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار توحید و همچنین اژدر زاپاتا، درب ضد سرقت راشا، رستوران سوپ چی، مرکز آموزشی رفاهی توحید و فروشگاه دوچرخه پرورایدرز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان تامین اجتماعی معاونت درآمد واقع شده‌اند:

 • کانون مدیریت دارایی‌های فکری
  آزادی
 • مدیریت اجرایی معاینه فنی کشور
  بزرگراه شهید چمران، باقرخان، بین بعثت و دکتر قریب
 • سرای محله جمهوری
  توحید، ارومیه
 • مرکز مخابرات توحید
  بزرگراه شهید چمران، میرخانی، یوسف، بین خازنی و طوسی
 • اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران
  توحید، یدالله کلهر، بین رودکی و مشکین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط @Domimdal (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان تامین اجتماعی معاونت درآمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان تامین اجتماعی معاونت درآمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان تامین اجتماعی معاونت درآمد ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، بین بهمن و سمیعی فرد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo