info
عکس دکتر نوشین ورجاوند متخصص پروتزهای دندان ایمپلنتعکس دکتر نوشین ورجاوند متخصص پروتزهای دندان ایمپلنت
category

دکتر نوشین ورجاوند متخصص پروتزهای دندان ایمپلنت محله پاسداران - ضرابخانه، تهران

مرکز دندان‌پزشکی

درباره‌ی دکتر نوشین ورجاوند متخصص پروتزهای دندان ایمپلنت

دکتر نوشین ورجاوند متخصص پروتزهای دندان ایمپلنت (مرکز دندان‌پزشکی) در محله پاسداران - ضرابخانه تهران و خیابان زمردیان واقع شده است. این مرکز یکی از بیست و نه دندان پزشکی در محله پاسداران - ضرابخانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده و مرکز خرید پاسداران و همچنین رستوران و کافه کاپیتان لانژ، شهر کتاب پاسداران، آزمایشگاه پاتوبیولوژی سعید، بنیاد فرش رسام عرب زاده و فروشگاه بست فی قرار گرفته است.
سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده دکتر نوشین ورجاوند متخصص پروتزهای دندان ایمپلنت واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر نرگس رنجپور
  شریعتی، زیبا
 • دکتر نقشی زادیان
  شریعتی
 • دکتر الهام عمادیان
  شریعتی، گل نبی
 • دکتر معصومه باغبانی
  ارشاد
 • مطب دندانپزشکی دکتر تنکابنی
  پاسداران، بین بهستان یکم و گلستان دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکتر نوشین ورجاوند متخصص پروتزهای دندان ایمپلنت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دکتر نوشین ورجاوند متخصص پروتزهای دندان ایمپلنت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکتر نوشین ورجاوند متخصص پروتزهای دندان ایمپلنت ندارد.
  neshan logo