info
عکس ایستگاه اتوبوس بهنام
category

ایستگاه اتوبوس بهنام محله ارداجی، خوراسگان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهنام

ایستگاه اتوبوس بهنام (ایستگاه اتوبوس) در محله ارداجی خوراسگان و خیابان مقداد واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله ارداجی خوراسگان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران دوستان، تعمیرگاه آس، ارزان سرای سادات، صافکاری هاشمی و فروشگاه سایپا یدک دهکده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهنام خوراسگان

آدرس ایستگاه اتوبوس بهنام خوراسگان، شهر خوراسگان، محله ارداجی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مقداد، تقاطع بهنام بروید. ایستگاه اتوبوس بهنام خوراسگان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف خوراسگان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سینا قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهنام خوراسگان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهنام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ
  آب
 • ایستگاه اتوبوس کانال
  جی شرقی، بین آب و قائم
 • ایستگاه اتوبوس شایان
  مقداد، نرسیده به شهاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهنام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهنام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهنام ندارد.
  neshan logo